O nás

Při naší návštěvě na Srí Lance  v roce 2014 jsme se zamilovali do krásné krajiny a místních lidí.  Velmi nás ovlivnila návštěva čajových plantáží Nuwara Eliya a plantáží v okolí Kandy.

Po zralé úvaze jsme rozhodli čaje z Cejlonu sami dovážet a nabídnout Vám je v té nejvyšší kvalitě. 

Stejně jako v každém odvětví je kvalita a kvalita. Nechceme dělat žádné kompromisy.  Nabízíme jen 100% přírodní čaje bez jakéhokoliv chemického ošetření.

Od roku 2016 máme výhradní zastoupení firmy „Regency Teas“ pro Českou a Slovenskou republiku. Firma Regency Teas vyváží svoje čaje pod značkou „Hyleys“ do 26 zemí a je pátým největším vývozcem čajů na Srí Lance.

V roce 2023 jsme pro Vás připravili řadu novinek. Nově dovážíme prémiové čaje z Indie od firem PREMIER'S Tea a Karma Kattle Teas. Čaje jsou sklízeny v nejlepším čajových oblastech Indie ( Darleeling a Assam ). Největší radost máme z  navázání spolupráce s japonskou firmou AZ-TEAS. Malá rodinná firma z Japonska dováží čajové lístky ze Srí Lanky. Konečné zpracování, ochucení a balení probíhá v Japonsku. Kvalita čajů je neuvěřitelná. Všechny čaje AZ-TEAS jsou bez teinu / kofeinu. 


Pro správný chod našich stránek a vaše pohodlí při jejich návštěvě, potřebujeme váš souhlas se zpracováním cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím